Celem, który sobie stawiamy jest uczynienie Waszej pracy szybszej, łatwiejszej i bardziej efektywnej. Każdy podmiot jest inny, więc przygotowaliśmy szereg usług, które znacznie usprawnią zarządzanie finansami każdej firmy i instytucji!

Bankowość elektroniczna

umożliwia dostęp do rachunku z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Dostęp do tej usługi jest darmowy, a wszelkie operacje wykonywać można o dowolnej porze!

Ponadto dajemy Ci możliwość skorzystania z usługi Hasła SMS!

 

Płatności masowe

to usługa umożliwiająca pełną kontrolę nad swoimi finansami wszystkim instytucjom, z których usług każdego miesiąca korzystają setki osób. Płatności masowe nie tylko zwiększą Twoją kontrolę nad finansami, ale również uszczęśliwią Twoją księgową – nasz system pozwoli na połączenie rachunków wirtualnych i raportów bezpośrednio z Twoim systemem rachunkowym!

 

Polecenie wypłaty

to błyskawiczna realizacja płatności. Przekazywane pieniądze udostępnione zostaną bankowi zagranicznemu już po dwóch dniach roboczych! Nie musisz się niczego obawiać – wykorzystywana przez nas sieć teletransmisji jest niezależna, a wszelkie informacje są wielokrotnie szyfrowane.

 

Inkaso

to forma rozliczenia pozwalająca Ci przekazać czeki, traty, weksle i dokumenty handlowe (faktury, listy przewozowe, polisy ubezpieczeniowe, itp.) kontrahentowi poprzez ich wykupienie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich transakcji!

 

Akredytywa dokumentowa

to pisemne zobowiązanie Banku do zapłaty beneficjentowi określonej kwoty pieniężnej na podstawie dokumentów określonych w jej treści. Otwieramy i awizujemy wszystkie rodzaje akredytyw, a ich realizacja przeprowadzana jest w systemie SWIFT!

Ubezpieczenia

dzięki współpracy z grupą Concordia sprawimy, że zawsze będziesz czuł się bezpiecznie. W trakcie „załatwiania” innych spraw w Banku ubezpieczysz swój kredyt, rachunek, nieruchomość czy kartę płatniczą.

 

Szczegóły oferty w Oddziałach. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.