Nasze doświadczenie wskazuje, że w życiu każdej firmy i instytucji zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne. Dzięki nam będziesz w stanie wykorzystać każdą zdarzającą się okazję.

 

Kredyt inwestycyjny

to najlepsze rozwiązanie dla firm i instytucji chcących zwiększyć swoje możliwości. Dzięki nam nabędziesz maszyny, urządzenia, środki transportu, nieruchomość (kupno, remont lub rozbudowa) i wyposażenie. Sfinansujemy także inne wydatki związane z realizacją inwestycji. Kredytujemy do 100% kosztów, a kredyt możesz spłacać nawet do 20 lat!

 

Kredyt Unijny SGB

dostępny jest dla wszystkich, którzy podpisali umowę o dofinansowanie inwestycji ze środków unijnych. Dzięki niemu można zrealizować projekt przed otrzymaniem dotacji.

 

Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym

pozwoli pokryć bieżące wydatki i zwiększyć skalę obrotów. Kwotę kredytu dostosujemy do bieżących potrzeb kredytowych, a spłacisz go w dogodnym terminie (limit odnawialny).

 

Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym

to produkt przygotowany z myślą o podmiotach realizujących kontrakty, przedsięwzięcie biznesowe lub z bieżącymi potrzebami. Umożliwi płynną realizację każdego zlecenia. Kwota kredytu zostanie dostosowana do bieżących potrzeb, a spłacać go możesz do 3 lat.

 

Szczegóły oferty w Oddziałach. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.