Karty Płatnicze

Karty Płatnicze

Kredyty i Pożyczki

Kredyty i Pożyczki

Usługi Dodatkowe

Usługi Dodatkowe

  • 1

Zaskoczył Cię nieoczekiwany wydatek, a może marzysz o własnym „M”? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. I to nie jedno!

 

Kredyt gotówkowy

to prosta i szybka metoda pozyskania pieniędzy na dowolnie wybrany cel. Minimum formalności, kwota kredytu do 255 550 zł, korzystne oprocentowanie, okres kredytowania aż do 5 lat! Nie wymagamy udziału własnego! Co więcej, sam wybierasz termin spłaty rat – może to być dowolny dzień w miesiącu!

 

Kredyt odnawialny w rachunku

to oferta dla tych, którzy posiadają u nas rachunek. Minimum formalności, kwota kredytu nie większa, niż trzykrotność średnich miesięcznych wpływów na rachunek z ostatnich trzech miesięcy (limit odnawialny), okres kredytowania do 5 lat! Bez udziału własnego!

 

Kredyt mieszkaniowy

to kredyt dla osób marzących o własnym domu, mieszkaniu lub działce oraz tych, którzy planują remont. Okres kredytowania do 30 lat, raty malejące lub stałe, wypłata kredytu jednorazowo lub w transzach.

 

Kredyt mieszkaniowy „Mieszkanie dla młodych”

to kredyt mieszkaniowy ze wsparciem dla osób w wieku do 35 lat na nabycie pierwszego, nowego mieszkania lub domu jednorodzinnego. Polega on na udzieleniu ze środków budżetu państwa dofinansowania wkładu własnego oraz dodatkowego finansowego wsparcia w formie spłaty części kredytu. Okres kredytowania do 15 do 30 lat, minimalna kwota kredytu 20 tys. zł, dofinansowanie wkładu własnego do 15%. Więcej informacji na stronie programu.

 

Kredyt konsolidacyjny

to sposób na spłatę obecnych kredytów, pożyczek i rat. Ponadto do 30% kwoty kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel (za wyjątkiem prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej). Okres kredytowania do 30 lat, raty malejące lub stałe, wypłata kredytu jednorazowo lub w transzach.

 

Pożyczka hipoteczna

to pożyczka pieniężna udzielana na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą, której zabezpieczeniem jest nieruchomość. Kwota pożyczki od 20 000 do 2 000 000 zł, spłata do 15 lat. W razie potrzeby możesz skorzystać z wakacji kredytowych!

 

Szczegóły oferty w Oddziałach. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.