Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Klientów Indywidualnych
Klienci Indywidualni
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje
Oferta dla Firm i instytucji
Firmy i Instytucje

Wsparcie dla Kredytobiorców

Mając na uwadze nadzwyczajne okoliczności związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, która czasowo może wpłynąć na sytuację finansową naszych Kredytobiorców, Bank Spółdzielczy w Koninie udostępnił możliwość wnioskowania o czasowe odroczenie płatności rat kredytowych nawet do 6 miesięcy.

Możliwość zawieszenia spłaty kredytu będzie dostępna dla Klientów, którzy uzasadnią konieczność zawieszenia spłaty kredytu sytuacją spowodowaną epidemią.

Bank podejmie decyzję o zawieszeniu spłaty kredytu na podstawie wniosku złożonego w formie elektronicznej (skan) za pośrednictwem poczty elektronicznej - poprzez wysłanie wniosku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje przedstawią Państwu pracownicy naszych placówek, którzy skontaktują się z Państwem po otrzymaniu wypełnionego wniosku.

Wniosek o zawarcie aneksu dla Klientów indywidualnych (wersja pdf)

Wniosek o zawarcie aneksu dla Klientów instytucjonalnych (wersja pdf)

Szanowni Państwo,

bardzo nam zależy na zdrowiu Państwa i naszych Pracowników. W związku z aktualną sytuacją w naszym kraju i potrzebą dalszego ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa wprowadzamy zmiany godzin otwarcia naszych placówek.

Od 26.03.2020 r. do odwołania wszystkie nasze placówki czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30 – 13.00.

Będziemy wdzięczni, jeśli ograniczą Państwo do niezbędnego minimum wizyty w Banku. Przypominamy, że wiele spraw, np. płatności za rachunki lub przelewy możecie zrealizować logując się do serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej. Gotówkę możecie natomiast wypłacać korzystając z naszych bankomatów – środki w bankomatach będą na bieżąco uzupełniane.

Ponadto informujemy, że możliwy jest kontakt telefoniczny z pracownikami Banku do godz. 15.00. pod numerami telefonów dostępnymi na stronie www.bskonin.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Bank Spółdzielczy w Koninie